http://www.

Stworzyć to nie trudna sprawa- wymaga dużo pracy, całego zespołu.
Jednak jak na rozwiązania indywidualne przystało, warto swoje odczekać i zainwestować trochę więcej, a z pewnością rozwiązanie przerośnie nasze oczekiwania.
Czemu dobrze jest zainwestować w indywidualne programy?

Funkcjonowanie laptopów firmowych

Kierownicy przedsiębiorstw dbają o to, żeby ich firmy funkcjonowały należycie pod każdym względem.
W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie przedsiębiorstwa bez dobrego oprogramowania i współpracy pracowników z wykorzystaniem firmowych laptopów oraz łącza internetowego. Dlatego kierownicy firm zatrudniają informatyków, którzy są odpowiedzialni za tworzenie firmowego oprogramowania. Oprócz tego informatycy współpracują z grafikami i webmasterami w tworzeniu firmowej strony internetowej, z której będą mogli korzystać potencjalni klienci. Do zadań informatyków należy również stworzenie takiego firmowego systemu, który będzie umożliwiał i ułatwiał pracownikom nawiązywanie współpracy przy wykorzystaniu swoich laptopów.

Wikipedia o PHP

PHP ? interpretowany skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych i budowania aplikacji webowych4 w czasie rzeczywistym. PHP jest najczęściej stosowany do tworzenia skryptów po stronie serwera WWW, ale może być on również używany do przetwarzania danych z poziomu wiersza poleceń, a nawet do pisania programów pracujących w trybie graficznym (np.

za pomocą biblioteki GTK+, używając rozszerzenia PHP-GTK).

Implementacja PHP wraz z serwerem WWW Apache oraz serwerem baz danych MySQL określana jest jako platforma AMP (w środowisku Linux ? LAMP, w Windows ? WAMP).Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/PHP

Czemu dedykowane programy są takie drogie?

http://www. Tworzenie dedykowane oprogramowania to poważny temat dla każdej firmy zajmującej się tworzeniem takich rzeczy.
Każdy klient bowiem będzie miał inne wymagania co do tworzonej aplikacji, a co za tym idzie każdy projekt może pochłonąć różną ilość czasu. Projektowanie aplikacji dedykowanej wymaga od programistów przejścia całego procesu od poznania wytycznych, przez wstępne funkcjonalności, przez ich wdrażanie i testy.
Nic dziwnego, że takie programy kosztują bardzo dużo, po prostu ilość pracy potrzebna do stworzenia takiego oprogramowania musi swoje kosztować..

Widok do druku:

http://www.