Warto się dobrze ubrać, to z pewnością wie każda przedstawicielka płci pięknej.
W internecie jest wiele sklepów z modnymi ciuchami np.
i warto regularnie tam zaglądać, aby nie przepuścić żadnej fajnej okazji.

Wikipedia i zrównoważona moda

Modna odzież damska sklep Modna odzież damska sklep
Zrównoważona moda stanowi część szerszego trendu zrównoważonego designu, gdzie towar jest projektowany i wytwarzany z uwzględnieniem jego całkowitego możliwego wpływu na środowisko i społeczeństwo, w tym tzw.
śladu węglowego. W maju 2007 roku magazyn Vogue uznał, że zrównoważona moda wydaje się nie być trendem krótkoterminowym, ale takim który może przetrwać wiele sezonów1.

Do tej pory environmentalizm w modzie przejawiał się poprzez przekazywanie części dochodów ze sprzedaży produktu na cele charytatywne, teraz natomiast projektanci mody ponownie wdrażają eko-świadome metody u źródła, poprzez stosowanie przyjaznych środowisku materiałów i odpowiedzialnych społecznie metod produkcji.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zrównoważona_moda

Zakupy ubraniowe przez Internet

Coraz więcej kobiet decydując się na zakup ubrań korzysta z internetowych stron sklepów odzieżowych. Jest to przede wszystkim bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ w kilka chwil możemy znaleźć wybraną rzecz w odpowiednim dla nas rozmiarze. W bardziej popularnych sklepach stacjonarnych często bowiem zdarza się tak, że najbardziej rozchwytywane rozmiary najmodniejszych ubrań rozchodzą się bardzo szybko i pojawia się problem.
W Internecie natomiast nie ma takiego problemu.
Dość często również możemy zauważyć, że internetowe sklepy z modą damską kuszą nas specjalnymi ofertami tylko dla klientów korzystających z tej drogi zakupu.
Jest to również zaleta takiej formy nabywania ubrań.
Wiele osób jednak obawia się, czy zamawiając ciuchy przez Internet dokona dobrego wyboru.

Suknia - czym jest.

Wikipedia

Suknia, sukienka ? wierzchni jednoczęściowy strój kobiecy, okrywający tułów i nogi, często także ręce.
W przeszłości był to ubiór zarówno męski jak i kobiecy.
Suknia wyewoluowała z wczesnośredniowiecznych płaszczy i peleryn na skutek zmiany ich kroju i udoskonalenia tkanin.
Za moment pojawienia się sukni uważa się upowszechnienie w połowie XV wieku wąskiego, dopasowanego do sylwetki stroju cotardie (istniało męskie i kobiece). Cotardie kobiece miało wysoki stanik, rozszerzany do połowy bioder i przechodzący w spódnicę. Stanik z przodu miał głębokie wcięcie i u góry był zakończony kołnierzem. Taki krój sukni optycznie wyszczuplał sylwetkęŹródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Suknia
.