worek na kapcie

Dużo osób ceni organizację i czystą przestrzeń.
W sieci dostępne jest mnóstwo porad w tym temacie, dobrze jest używać przydatnych gadżetów: , półki, wieszaki, haczyki...

Przyjemne porządkowanie...

szafaNie każdy jest mistrzem dobrze zorganizowanej przestrzeni, ale nie trzeba być specjalistą od feng shui aby uporządkować swoje rzeczy. Jest...wiele przydatnych trików odnośnie układania rzeczy, na przykład w szafach.

W większości przypadków wystarczy dokupić kilka wieszaków, podkładek i woreczków na ciuchy, które można zamówić z internetu.

Wieszaki wieszamy kaskadowo (jeden na drugim, za pomocą podkładek) a w woreczki wykładamy buty, bieliznę, którą możemy posegregować np.

kolorystycznie lub wg przeznaczenia.

Zyskamy w ten sposób uporządkowaną przestrzeń w szafie, która będzie łatwa do sprzątania.

Wakacyjne pakowanie

Każdy mężczyzna wie, że kobieta na wakacje zabiera średnio 2 razy więcej rzeczy niż trzeba.

Jak jednak się spakować i to w taki sposób, żeby rzeczy nie były w chaotyczny sposób poupychane w walizkę... Technik i metod pakowania się jest sporo, jedni polecają zwijać ciuchy w rulon, inni preferują składanie na 'zakładkę', a jeszcze inni kombinują z workami i odkurzaczem.

To która jest najlepsza nie wiem, ale ja zawsze swoje rzeczy pakuję normalnie, jednak używam worków na buty, na bieliznę i biorę kilka zapasowych na brudne i znoszone rzeczy (zazwyczaj tam gdzie jeżdżę nie ma możliwości wyprania czegokolwiek).

Porządkowanie, woreczki...

szafaworek na kapcieDobrze jest organizować sobie przestrzeń: w pracy, w kuchni, w pokoju.

Mamy masę produktów, które to ułatwiają.

Do kuchni kupujemy pojemniki plastikowe na przechowywanie żywności.
W łazienkach pojemniki i kubeczki. W szafach wieszaki i dodatkowe półki. Cały czas ktoś wpada na kolejny pomysł jak dobrze zorganizować przestrzeń i utrzymywać porządek. Jednym z takich pomysłów jest stosowanie woreczków na odzież. Mają one spore zastosowanie w kwestii utrzymywania dobrej organizacji.

Przydadzą się przy przechowywaniu butów w szafie, albo jako woreczki na brudną bieliznę.

Większość z nich można wrzucić do pralki razem z bielizną, przez co skarpetki będą zawsze do pary.

O worku podróżnym (inaczej plecak)

Plecak ? worek przystosowany do noszenia na plecach.
Szczególnie popularny w turystyce.
Duże plecaki zazwyczaj wyposażone są w stelaż, który rozkłada ciężar plecaka bardziej równomiernie na plecach człowieka.
Pojemność plecaka zazwyczaj określa się w litrach. Rodzaje plecaków: miejski ? nieduży, o pojemności do 30 l, wykorzystywany w mieście i na krótkich wycieczkach, często także jako tornister szkolny. wycieczkowy ? o pojemności rzędu 30 do 50 l.

Przeznaczony do użytkowania na krótkich, kilkudniowych wyjazdach, często posiada stelaż wewnętrzny i pas biodrowy oraz kieszenie zewnętrzne, w których mogą być umieszczone napoje dostępne w łatwy sposób bez potrzeby otwierania plecaka (przy pomocy drugiej osoby także bez potrzeby jego zdejmowania)....Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plecak.

Widok do druku:

worek na kapcie

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: