Panele trójwymiarowe na ścianę mogą być bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym.

Zobacz:

Najpierw planuj, potem działaj

panele 3DDekorowanie mieszkania to jedna z najprzyjemniejszych czynności. Jak wybrać dodatki, żeby stworzyć przytulne i jednocześnie niezagracone mieszkanie? Przede wszystkim - dajmy sobie spokój z impulsywnym kupowaniem, to co wpada nam w oczy w sklepie niekoniecznie będzie dobrze wyglądało w naszym domu.

Żeby z czegoś, co ma przynieść nam radość nie zrobił się prawdziwy koszmar, trzeba sporządzić plan.

Co mam na myśli? Najpierw podejmujemy decyzję o tym jakie dodatki chcemy kupić (w jakim stylu, w jakim kolorze, z jakiego tworzywa), a dopiero potem jedziemy do sklepu. Naprawdę świetnym pomysłem jest robienie zakupów online - tutaj łatwiej będzie nam opanować dzikie instynkty, ponieważ nie musimy wybierać w danej chwili - możemy dobrze sobie wszystko przemyśleć i uruchomić wyobraźnię, a wybór mamy właściwie nieograniczony.

Porady jak urządzać mieszkanie

panele 3D Niezależnie od wybranego stylu w którym planujemy urządzić wnętrze musimy kierować się kilkoma podstawowymi regułami i zasadami.

Chyba najważniejsze wydaje się nie mieszanie stylów, nawet mając duże doświadczenie i dekorowaniu wnętrz ? może to przynieść więcej szkody niż pożytku.

Po drugie jeżeli już coś postanowimy, realizujmy to do końca.
Mieszkanie urządzone w konkretnym stylu będzie wyglądało o niebo lepiej od mieszaniny różnych, kompletnie niepasujących do siebie aranżacji, co może stworzyć nieprzyjemny efekt.

Po trzecie: wybierz to co najbardziej podoba się Tobie, a nie ciotce Basi czy wujkowi Zbyszkowi ? to ma być Twoje mieszkanie i staraj się urządzić je po swojemu :).

Początek nowoczesności - art deco

Styl art deco ? to styl zapoczątkowany w latach 1919.
Głównie charakteryzuje się starannością i wysoką jakością użytych materiałów.
Często projekty w tym stylu wybiegają myślowo w przyszłość oraz są dostosowane formą do człowieka i użytkowania.
Co prawda dzisiaj już raczej dominują nowocześniejsze kierunki takie jak minimalizm.

Jednak wszystkie następne nurty bardzo dużo czerpały właśnie z art deco.

I wszędzie w nowoczesnym wzornictwie można znaleźć naleciałości tego stylu właśnie..

Widok do druku:

panele 3D