catering rybnik

Czasami nie chcemy przygotowywać jedzenie w domu, wtedy dobrze jest zamówić i mieć kwestię z głowy.
O jedzeniu i restauracjach.

Prosto w Wikipedii: Fast Food

Fast food (z ang.
dosłownie szybka żywność) ? rodzaj pożywienia szybko przygotowywanego i serwowanego na poczekaniu, na ogół taniego.

Zwykle posiada ono wysoką wartość kaloryczną ? zawiera dużą ilość tłuszczów i węglowodanów, przy równoczesnym niedoborze cennych dla organizmu substancji ? błonnika, witamin i minerałów.

Przeciwnicy tego typu odżywiania uważają, że regularne spożywanie produktów fast food prowadzi do chorób cywilizacyjnych takich jak otyłość, choroby nowotworowe, miażdżyca, choroby serca i wątroby.

Współcześnie oblicze fast foodu zaczyna się zmieniać i coraz częściej zaliczane są do niego serwowane na poczekaniu sałatki.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Fast_food

Istny koszmar jedzeniowy

Mrożone czy odgrzewane jedzenie rodem z Kitchen Nighrmares to niestety brutalna prawda, również w Polskich lokalach. Właściciele restauracji często umywają ręce, a jakość jedzenia mówi sama za siebie. Niestety pod względami sanitarnymi też kolorowo nie jest, co można było zobaczyć w programie telewizyjnym, emitowanym w Polsce.
Trzymanie nieugotowanego i surowego mięsa razem z gotowym, pleśń, grzyb i brud. Oczywiście są to przypadki i nie należy przyjmować ich za regułę, ale warto zasięgnąć wiedzy i sprawdzić opinie lokalu zanim do niego pójdziemy.

Jak trafić do dobrej restauracji?

catering rybnik Dobra restauracja cechuje się tym, że w porze obiadowej zazwyczaj nie ma miejsc, jeżeli jest inaczej to coś tu nie gra.
Na pierwszy rzut oka każda restauracja wygląda w porządku, ale to o jedzenie chodzi, a nie o wystrój. Można szukać opinii na temat konkretnych lokali w internecie, jednak bywa, że i one są zakłamane.
Polecający znajomi to dobre źródło informacji o danej knajpie, ale nie zawsze mamy ich aż tyli, aby byli w każdym lokalu w mieście.
Czasami trzeba zaryzykować i sprawdzić to na własnej skórze..
Dodane: 30-01-2016 13:20

Tagi: Uncategorized rybnik jedzenie restauracja catering

Widok do druku:

catering rybnik